MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 6561217
nr 656 1217
Karmstolar
1 par, Sengustavianska, 1800-tal, bemålade, tygslitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 13 september 2010
5.100 kr
4.500 kr
5.500 kr